Wie is wie

Parlementairen

Wouter De Vriendt Wouter De Vriendt - Federaal Parlement
Frère-Orbanstraat 29
8400 Oostende
497 466 586
website: www.wouterdevriendt.be - wouter.devriendt@groen.be

 Jeremie Vaneeckhout Jeremie Vaneeckhout - Vlaams Parlement
Kasterstraat 40
8572 Anzegem-Kaster
0474/620837
website - jeremie.vaneeckhout@groen.be

Provincieraadsfractie

Gerda Schotte Gerda Schotte (fractieleider)
't Hoge 39
8200 Sint-Andries
0475 440 542 - 050 39 28 44 - Facebook - gerda.schotte@west-vlaanderen.be

Maarten Tavernier Maarten Tavernier
Lage Posthoornstraat 27
8560 Wevelgem
0491 039 928 - 056 44 04 61 - Blog - Twitter - Facebook - maarten.tavernier@west-vlaanderen.be

Herman Lodewyckx Herman Lodewyckx
Torhoutsesteenweg 296
8400 Oostende
0496 540 270 - 059 70 07 29 - Twitter - Facebook - herman.lodewyckx@west-vlaanderen.be

Veerle Dejaeghere Veerle Dejaeghere
Oude Lichterveldestraat 55
8850 Ardooie
0479 20 16 33 - Facebook - veerle.dejaeghere@west-vlaanderen.be

Regio Noord-West-Vlaanderen

Carol Cartigny Carol Cartigny (Regiovoorzitter)
Molenstraat 33
8020 Oostkamp
0499 23 66 32 - carol.cartigny@groen.be

Regio Zuid-West-Vlaanderen

Tijs Naert Tijs Naert (Regiovoorzitter)

- tijs.naert@groen.be

Leden politieke raad

Geert Puype Geert Puype
Geluwestraat 28
8930 Menen
056 53 01 75 - geert.puype@menen.be

David Wemel David Wemel
Herdersstraat 91
8500 Kortrijk
056 29 80 51 - david.wemel@groen.be

Hilde Naessens Hilde Naessens
Patersonstraat 34
8020 Oostkamp
050 82 73 18 - hilde.naessens@telenet.be

Herman Lodewyckx Herman Lodewyckx
Torhoutsesteenweg 296
8400 Oostende
0496 540 270 - 059 70 07 29 - hlodewyckx@skynet.be

Annick Willemans Annick Willemans
Oude Zilverbergstraat 104
8800 Rumbeke
051 21 02 95 - annick.willemans@groen.be

Heidi Vanderhelst Heidi Vanderhelst
Rumbeeksestraat
8870 Kachtem
051 30 96 18 - heidi.vanderhelst@groen.be

Philippe Avijn Philippe Avijn
Meelbesdreef
8500 Kortrijk
056 35 66 18 - philippe.avijn@groen.be

Marleen Ryelandt Marleen Ryelandt
Oostendse Steenweg 267
8000 Brugge
0475 531 679 - 050 32 36 04 - marleen.ryelandt@groen.be

Leden landelijk partijbestuur

Maarten Tavernier Maarten Tavernier
Lage Posthoornstraat 27
8560 Wevelgem
0491 039 928 - 056 44 04 61 - Blog - Twitter - Facebook - maarten.tavernier@west-vlaanderen.be

Groen plus

Luc De Buyst Luc Debuyst
Patersonstraat 34
8020 Oostkamp
050 82 73 18 - lucdebuyst@yahoo.com

Oude Leie-arm Wielsbeke

Momenteel loopt tot 18 februari 2020 het openbaar onderzoek voor het dempen van de Oude Leie-arm in de Ooigemstraat in Wielsbeke, tussen het bedrijf Unilin en het recyclagepark van Wielsbeke. Voor Groen is het onaanvaardbaar dat een dergelijke waardevol stukje natuur door de gemeente opgeofferd wordt voor nog meer industriegebied. Onze biodiversiteit staat al onder druk, en door de klimaatverandering hebben we juist meer, in plaats van minder ruimte nodig voor water. Groen roept dan ook zoveel mogelijk inwoners van Wielsbeke en omgeving op om een bezwaarschrift in te dienen.
Hier vind je een modelbezwaarschrift.


West-Vlaamse tweets

Doe mee

Wil je de handen uit de mouwen steken als vrijwilliger of wens je lid te worden van Groen ? Alle info vind je op de Landelijke website van Groen

Groen West-Vlaanderen, Sergeant De Bruynestraat 78-82, 1070 Brussel | 02 219 19 19 | E-mail | ©2012